Ankara-İstanbul yolu üzerinde Ergazi mevkiinde 10.000 m2'lik bir alan üzerinde güçlü filosuyla müşterilerine hizmet veren Birlik Hazır Beton, 1997 yılında 60 m3/saat kapasite ile kendi şantiye ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir hazır beton tesisi iken, 1999 yılında iki tesise sahip ve saatte 180 metreküp kapasite üretim gücüne ulaşan, 50'ye yakın araç ve makina ile hizmet veren Ankara'da lider üreticilerden biri haline gelmiştir. Birlik Beton 100 kişiyi aşkın personeli, sos sistem makine ve ekipmanları, profesyonel tesisleri ile üretimine devam etmektedir. Bu kısa süre içinde kaydettiğimiz gelişmelerin gelecek yıllarda büyüerek devam edeceği inancındayız.

Tesisimizde C-14, C-16, C-18, C-20, C-25, C-30, C-35 hazır betonları üretilmektedir. Müşteri isteğine göre c-35 üzeri özel betonlar da üretilmektedir. Müşterilerimize direkt olarak veya bayiler ağımız ile satış gerçekleştirmekteyiz.

Birlik Hazır Beton, ''Kalite sürat ve güvende BİRLİK' teyiz'' sloganı ile, tüm müşterilerine, son teknoloji ile düzenlenmiş laboratuvarda, mukavemet ve kontrol testleri uygulanarak, hazırladığı ürünleri sunmaktadır.

Tesislerimizde, TSE 11222 standardına ve bu standardın atıfta bulunduğu tüm standartlara uygun olarak üretim yapılmakta, aynı gün üretilen her farklı sınıf beton için her 300 m3 betondan bir set numune alınarak, standartlara uygun kür şartlarında, 7 ve 28 günlük basınç mukavemetleri tespit edilmektedir. Bunların yanında betonu oluşturan bileşenlerden agregaların elek analizleri, kirlilik, özgül ağırlık vb. birçok özellikleri test edilmekte, taze beton içersindeki hava miktarı, taze betonun slump (kıvam) testi gibi standartlar gereği tüm testler yapılmaktadır.

Ayrıca firmamız Türkiye Hazır Beton Birliği'nin üyesi olup, tesislerimiz THBB'nin Kalite Güvence Sistemi'nin ve TSE'nin denetimi altında üretimine devam etmektedir. Bu üretim Ankara'da ki toplam üretimin %10'unun oluşturmaktadır.

 
Yukarı e-posta Anasayfa
MMT Netlone